• Naturalne gryzaki dla psa - SUSZONE USZY KRÓLICZE  Petmex 200 g

SUSZONE USZY KRÓLICZE Petmex

Uszy królicze są naturalnym, zdrowym i dietetycznym gryzakiem dla psa. Całkowicie obojętne i nieuczulające, odpowiednie dla psów z problemami alergicznymi. Uważane za rarytas. Ze względu na delikatną strukturę polecane dla szczeniąt jako idealny gryzak na wyrastające zęby.

Służyć mogą jako uzupełnienie karmy głównej, nagroda za dobrze wykonane zadanie, aport wykorzystywany w treningu lub przy zabawie podczas spaceru. Nadają się zarówno na nagrodę jak i przekąskę.

Uszy królicza to delikatna przekąska nadająca się także dla psów małych ras.

Suszone gryzaki firmy Petmex Company są w 100 % naturalne, zdrowe i w pełni przyswajalne. Gryzaki są poddane starannemu suszeniu, dzięki czemu zachowują wszystkie wartości odżywcze oraz smak i zapach atrakcyjny dla każdego psa. Nie zawierają żadnych sztucznych substancji konserwujących ani dodatków aromatyzujących. Odpowiedni proces technologiczny eliminuje salmonellę oraz bakterie coli.
Są doskonałym gryzakiem zarówno dla szczeniąt jak i dorosłych psów, zapewniają zabawę i zaspokajają potrzebę gryzienia.
Stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety. Pomagają dbać o higienę jamy ustnej, a w szczególności czyszczą zęby i wzmacniają dziąsła. W organizmie psa wspomagają naturalne procesy trawienia, wpływają na poprawę apetytu, a przede wszystkim chronią przed dysbakteriozą.

Petmex swoje produkty wytwarza od początku do samego końca. Surowiec jest pozyskiwany od sprawdzonych dostawców, poddawany starannej obróbce, a następnie przetwarzamy z wykorzystaniem nowoczesnej i niezawodnej technologii termicznej. Produkcja gryzaków odbywa się pod nadzorem weterynaryjnym. W zakładzie jest wdrożony system HACCP.

Gryzaki zawierają:
witaminy A, E, D3 - zapewniają wydajny metabolizm, wzrost kości i prawidłowy wzrok,
białko ogólne - jest podstawowym budulcem tkanki mięśniowej, zapewnia prawidłowy rozwój,
tłuszcz surowy - zapewnia zdrową skórę i sierść oraz energię dla organizmu psa,
włókna surowe - związek organiczny umożliwiający prawidłową drożność jelit (niedobór błonnika może powodować zaparcia lub biegunki)
związki mineralne fosfor całkowity, wapń, żelazo, magnez - wzmacniają zęby i kości.

Skład:
uszy królicze naturalne

Opakowania:
Sprzedawane luzem, dostępne w opakowaniach 100 g, 200 g,500 g.
Pakowane w woreczki foliowe przeznaczone do żywności.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Naturalne gryzaki dla psa - SUSZONE USZY KRÓLICZE Petmex 200 g

  • 11,00 zł

  • Bez podatku: 10,19 zł